• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична скарбничка. Навчальні матеріали онлайн.

/Files/images/Deti38.gif

«Справжнє виховання не там, де педагог з вершин спускається на землю, а там, де він піднімається до тонких Істин Дитинства» В.Сухомлинський

Забезпечення якості дошкільної освіти на рівні державних стандартів є пріоритетним напрямом та метою спільної діяльності всіх учасників освітнього процесу. Тому визначені річні завдання:

1.Формування навичок соціальної взаємодії у дітей дошкільного віку шляхом практичної реалізації підходу «навчання через гру».

2. Забезпечення взаємодії всіх учасників освітнього процесу (педагоги-батьки-діти) з питань безпеки життєдіяльності, охорони життя і збереження фізичного та психічного здоров’я дошкільників (2 рік).

3.Розвиток інженерного мислення особистості дитини дошкільного віку шляхом інтеграції технології «ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК» в освітній процес ЗДО.

ьогодення внесло корективи в освітянське життя та незмінним лишилося те, що всі ми маємо дбати про розвиток наших дітей. В умовах воєнного стану в Україні освітній процес в дошкільному закладі планується здійснювати за різними формами: дістанційною, змішаною та офлайн.
Робота кожного наразі надзвичайно важлива. Для всіх маленьких наших вихованців та повного охоплення освітнім процесом навіть поза межами закладу до вашої уваги функціонує сторінка дистанційної освіти закладу «Соловейко-онлайн» http://dnz164.edukit.zp.ua/_solovejko-onlajn/ , на якій ви знайдете посилання на Padlet –дошку вашої групи. Padlet – це універсальна онлайн-дошка (онлайн-стіна) з інтуїтивним інтерфейсом, яку нескладно опанувати та легко застосовувати в освітньому процесі відповідно віку вашої дитини.
Група "Віночок"
Група "Калинка"
Група "Казка"
Група "Краплинка"
Група "Сонечко"
Група "Веселка"
Гурток з мовленєво-комунікативного розвитку "ПЕРЛИНКА"
Психологічна мозаіка
МЕТОДИЧНА скарбничка https://padlet.com/svetlanakornienko6.../l29v9zeq61tfroqa...

/Files/images/be111bz.gif

Кiлькiсть переглядiв: 1587

Коментарi