• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ в ЗДО

Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади

Наказ ДОН ЗМР від 19.03.2021 № 57р Про затвердження Положення про електронну реєстрацію дітей для зарахування до закладів дошкільної освіти м. Запоріжжя (НОВА РЕДАКЦІЯ)

При вході на портал Електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади, Ви можете ознайомитися з проектом, ознайомитися з переліком пільг на надання місця в дитячому садку і вибрати підходящий для Вашої дитини дитячий садок. Щоб подати заявку на зарахування дитини в дитячий сад, необхідно спочатку зареєструватися.

https://reg.isuo.org/login?to=%2Fparents%2Findex%2Fnew%3Fpreschool_id%3D46554%26year%3D2015

Інформація про Порядок електронної реєстрації дітей для зарахування в дошкільні навчальні заклади м.Запоріжжя (перехід на сторіну)

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ, ЯКІ ВЖЕ ЗАРЕЄСТРУВАЛИ СВОЮ ДИТИНУ.

- ДОСТУП ДО БУДЬ-ЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ НА САЙТІ HTTP://REG.ISUO.ORG/ - «ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ» ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ І БЕЗ ВВЕДЕННЯ ЛОГІНА ТА ПАРОЛЯ.

- ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ РУХУ ЧЕРГИ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ СТАТУСУ ЗАЯВКИ НА СВОЮ ДИТИНУ ВАМ НЕОБХІДНО ЗНАТИ НОМЕР ЗАЯВКИ ТА ДАТУ ПОСТАНОВИ НА ЕЛЕКТРОННИЙ ОБЛІК.

- ЯКЩО ВИ ПОТРЕБУЄТЕ ОТРИМАННЯ ЦІЄЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЗВЕРНІТЬСЯ У ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД, У РЕЄСТРІ ЯКОГО ПЕРЕБУВАЄ ВАША ДИТИНА.
Кiлькiсть переглядiв: 975

Коментарi