• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • "СОЛОВЕЙКО" - ОНЛАЙН

/Files/images/stock-vector-bird-as-retro-fabric-applique (1).jpg

Шановні діти і батьки!

Сьогодення внесло корективи в освітянське життя та незмінним лишилося те, що всі ми маємо дбати про розвиток наших дітей. В умовах воєнного стану в Україні освітній процес в дошкільному закладі планується здійснювати за різними формами: дістанційною, змішаною та офлайн.

Робота кожного наразі надзвичайно важлива. Для всіх маленьких наших вихованців та повного охоплення освітнім процесом навіть поза межами закладу до вашої уваги функціонує сторінка дистанційної освіти закладу «Соловейко-онлайн», на якій ви знайдете посилання на Padlet –дошку вашої групи. Padlet – це універсальна онлайн-дошка (онлайн-стіна) з інтуїтивним інтерфейсом, яку нескладно опанувати та легко застосовувати в освітньому процесі відповідно віку вашої дитини.

Група "Віночок"
Група "Калинка"
Група "Казка"
Група "Краплинка"
Група "Сонечко"
Група "Веселка"
Гурток з мовленєво-комунікативного розвитку "ПЕРЛИНКА"
Психологічна мозаіка
МЕТОДИЧНА скарбничка https://padlet.com/svetlanakornienko6.../l29v9zeq61tfroqa...

Крім того, на сайті МОН у вільному доступі доступні зібрані матеріали, за допомогою яких педагоги підготуються до роботи, організують освітній процес у нових – «Сучасне навчання під крилами захисту».

Щодня педагоги закладу звітують про проведену роботу. Додаткова інтерактивна інформація про роботу за посиланням на сторінку нашого закладу у мережі. Facebook

Кiлькiсть переглядiв: 178

Коментарi