Звіт про проведення районних спортивних змагань «Перші кроки» вихованців ДНЗ № 164 «Золотий ключик» та ДНЗ №66 «Зміна»

На виконання районного Плану заходів розвитку дошкільної освіти 2012-2017, у відповідності з річним планом роботи територіального відділу освіти, молоді та спорту Жовтневого району для дітей старшого дошкільного віку дошкільних навчальних закладів були проведені спортивні змагання «Перші кроки»

1. Місце проведення: ДНЗ № 66, спортивна зала

2. Час проведення: 23 жовтня 2013 о 10.00

3. Кількість учасників: 20 дітей

4. Кількість глядачів: 40 дітей

Свято розпочалось з внесення спортивного прапору.

Після урочистого представлення команд змагання розпочались веселою руховою розминкою

спортивне свято

Програма змагань:

1 естафета « Передай прапорець»

2 естафета «Стрибки з обруча в обруч »

3 естафета «Повзання по лавці»

4 естафета «Лабіринт»

5 естафета «Впіймай метелика»

Весело та емоційно діти грали в рухливі ігри для вболівальників «Гусінь», «Карусель» за ігровою технологією М Шутя.

Грамоти за І місце ( ДНЗ № 66), та ІІ місце (ДНЗ № 164) вручили капітанам команд.

Судейська колегія відмітила всіх учасників, кожна дитина отримала пам’ятний подарунок.

Діти були емоційні та радісні, дружно вболівали один за одного, бо девіз змагань: «Головне не перемога, а участь!»

Запам’ятались веселі та яскраві спортивні танці вболівальників команд та запрошених дітей 5 – го р.ж. дошкільного закладу № 164 (музичний керівник Зорська І.А.)

Спортивне свято проходило цікаво і яскраво, із спортивним завзяттям.

Матеріали звіту тут