/Files/images/ЗНАЇМО.png

У межах реформи системи шкільного харчування запрацював портал про здорове харчування у школах «ЗнаЇмо».

Про це повідомила на презентації платформи про здорове харчування “ЗнаЇмо” дружина Президента Олена Зеленська, передає кореспондент Укрінформу.

"Ми хочемо представити портал, який називається "ЗнаЇмо”. Це нове слово, яке складається зі слів "Знаємо" та "Їмо". Головна думка нашої реформи і цього порталу — ми маємо знати, що ми їмо, навіщо ми це їмо, чому ми їмо саме зараз і що це нам дасть для нашого здоров’я в майбутньому. Цей портал — результат меморандуму, який ми підписали в травні цього року з ЮНІСЕФ, посольством Швейцарської Конфедерації в Україн і Міністерством освіти та науки", - зазначила перша леді.

За її словами, під час роботи над реформою шкільного харчування була поставлена мета створити інформаційну комунікаційну стратегію, частиною якої став цей портал. Також його мета полягає в тому, щоб допомагати формувати нові звички, зміну ставлення до харчування як у дітей, так і у дорослих.