• Ви знаходитесь тут:

• Новини

Вітаємо з перемогою в Національному етапі ІХ Міжнародного екологічного конкурсу валеологічної спрямованості „Смачно, корисно, барвисто»

2016-09-28

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки підведено /Files/images/collage_photocat1.jpg під гаслом „Наше здоров’я з садів, городів, ланів і лук . Відповідно до умов конкурсу обрано по 10 кращих робіт з кожній номінації та відправлено до м. Вроцлав (Польща) для участі в Міжнародному етапі конкурсу. В номінації "Мій здоровий другий сніданок" перемогла робота вихованки групи дітей старшого дошкільного віку "Віночок" ДНЗ №164 "Золотий ключик" Москаленко Мілана ( вихователі Горпинич К.І., Пашко Л.О.)