Конкурс "Наші маленькі друзі"

2012-03-25

/Files/images/028.gif

Запрошуємо батьків і дітей нашого дошкільного закладу до участі в міському конкурсі «Екологічний вектор»!!!

Конкурсна програма «Екологічний вектор» у 2011 – 2012 н.р. зорієнтована на звернення уваги людства щодо проблем тваринного світу як частини екологічної системи довкілля і є складовою циклу заходів екологічного спрямування для учнівської молоді НВЗ та ДНЗ. Загальне керівництво проектом здійснює інформаційно-аналітичний методичний центр департаменту освіти і науки, молоді і спорту Запорізької міської ради.

Програма містить конкурси еколого-зорієнтованого змісту для різних вікових груп.

Для вихованців ДНЗ - конкурс «Маленькі друзі».

Номінації для батьків і батьків:

- малюнок;

- декоративно-ужиткове мистецтво.

Мета: виховання дбайливого ставлення до живої природи, формування творчого природо зорієнтованого мислення дітей.

Конкурсні роботи мають відповідати темі, охайні, розкривати здібності дитини!. Результати конкурсу дивіться в нашому "Фотовернісажі"