"СОЛОВЕЙКО- онлайн"

2022-09-14

/Files/images/Без имени.png

Шановні діти і батьки!

Сьогодення внесло корективи в освітянське життя та незмінним лишилося те, що всі ми маємо дбати про розвиток наших дітей. В умовах воєнного стану в Україні освітній процес в дошкільному закладі планується здійснювати за різними формами: дістанційною, змішаною та офлайн

Робота кожного наразі надзвичайно важлива. Для всіх маленьких наших вихованців та повного охоплення освітнім процесом навіть поза межами закладу до вашої уваги функціонує сторінка дистанційної освіти закладу «Соловейко-онлайн», на якій ви знайдете посилання на Padlet –дошку вашої групи. Padlet – це універсальна онлайн-дошка (онлайн-стіна) з інтуїтивним інтерфейсом, яку нескладно опанувати та легко застосовувати в освітньому процесі відповідно віку вашої дитини.