Нова е-послуга для батьків! Кабінет Міністрів України дав старт роботі електронної послуги від держави «е-малятко»

2021-01-19

/Files/images/foto.jpg

«єМалятко» – комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини.
За допомогою електронного комплексу «єМалятко» можна оформити наступні послуги:
державна реєстрація народження та визначення походження дитини (обов’язкова послуга);
реєстрація місця проживання;
призначення допомоги при народженні дитини;
призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;
внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я;
реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків;
видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї;
визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;
внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.
Замовити послугу «єМалятко» можна через Єдиний портал державних послуг Дія. Заходьте за посиланням:diia.gov.ua/services/yemalyatko
або подати заяву можна офлайн у:
пологовому будинку, де народилася дитина (до виписки);

ЦНАП або відділі ДРАЦС (за місцем народження дитини або місцем реєстрації батьків).