Адміністрація навчального закладу

/Files/images/IMG.jpg

Панченко Світлана Анатоліївна, директор ЗДО, освіта – вища, закінчила в 1985 році Запорізький педагогічний інститут за спеціальністю спеціальністю педагогіка і психологія (дошкільна), викладач педагогіки і психології дошкільної. На посаді директора ЗДО комбінованого типу № 164 «Соловейко» з 1990року. Кваліфікаційна категорія – « спеціаліст вищої категорії».

/Files/images/IMG_метода.jpg

Корнієнко Світлана Сергіївна, вихователь-методист ЗДО, освіта-вища, закінчила в 1986 році Бердянський педагогічний інститут за спеціальністю педагогіка і психологія (дошкільна), викладач педагогіки і психології дошкільної. Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст вищої категорії», звання «Старший вихователь».

• Мисько Надя

2012-03-11 21:37:23

Замечательное руководство Эти люди живут своей работой вкладуют свою душу в детский садик Светлана Анатольевна и Светлана Сергеевна а также колектив садика очень внимательны ко всем Любят всех детей что и говорить они знают всех детей по именно и не только кто сейчас в садике А дети выпустившиеся с этого садика продолжают общаться и потом хотя учатся в разных школах Лично мы ОЧЕНЬ скучаем за нашим садиком...