Адміністрація навчального закладу

/Files/images/IMG.jpg

Панченко Світлана Анатоліївна, завідувач ДНЗ, освіта – вища, закінчила в 1985 році Запорізький педагогічний інститут за спеціальністю спеціальністю педагогіка і психологія (дошкільна), викладач педагогіки і психології дошкільної. На посаді завідувача ДНЗ № 164 «Золотий ключик» з 1990року. Кваліфікаційна категорія – « спеціаліст вищої категорії». Особливу увагу приділяє охороні праці працівників, безпеки життєдіяльності дітей. В 2009 році вийшов практичний посібник «Організація безпеки життєдіяльності в дошкільному закладі» упорядником якого є Панченко С.А. Посібник містить матеріали щодо створення здорових та безпечних умов праці в дошкільному навчальному закладі, навчання та перевірки знань усіх категорій працівників, інструкції, зразки документів з охорони праці.

/Files/images/IMG_метода.jpg

Корнієнко Світлана Сергіївна, вихователь-методист ДНЗ, освіта-вища, закінчила в 1986 році Бердянський педагогічний інститут за спеціальністю педагогіка і психологія (дошкільна), викладач педагогіки і психології дошкільної. Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст вищої категорії», звання «Старший вихователь». За визначні досягнення в навчанні та вихованні підростаючого покоління нагороджувалась стипендією міського голови в 2003, 2009 роках в номінації «Працівники дошкільних навчальних закладів, які мають власний узагальнений педагогічний досвід чи успішно впроваджують перспективний педагогічний досвід». Узагальнила досвід роботи з проблеми «Виховання гуманістично спрямованої особистості дитини дошкільника на засадах педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в освітній моделі ДНЗ гуманітарного напрямку», який посів 1 місце на обласному конкурсі «Методист року – 2009».

• Мисько Надя

2012-03-11 21:37:23

Замечательное руководство Эти люди живут своей работой вкладуют свою душу в детский садик Светлана Анатольевна и Светлана Сергеевна а также колектив садика очень внимательны ко всем Любят всех детей что и говорить они знают всех детей по именно и не только кто сейчас в садике А дети выпустившиеся с этого садика продолжают общаться и потом хотя учатся в разных школах Лично мы ОЧЕНЬ скучаем за нашим садиком...