Правила для батьків, діти яких відвідують ДНЗ № 164 «Золотий ключик»

/Files/images/4.gif

1. Поважати людську гідність і професійну честь працівників закладу. Виявляти до вихователів повагу, особливо в присутності дитини.

2. Поважати гідність своєї дитини та гідність інших дітей групи.

3. Виконувати рекомендації педагогічних та медичних працівників закладу стосовно розвитку, виховання, навчання та зміцнення здоров'я дитини, своєчасно робити прищеплення дітям за направленням лікаря.

4. Своєчасно приводити дитину до ДНЗ - до 8.00 та забирати до 18.30.

5. Якщо Ви запізнилися на ранкову гімнастику, вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики і передати дитину вихователю. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.

6. Приводити дитину в ДНЗ в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

7. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователям про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження,скарги на погане самопочуття).

8. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ за телефоном 62-11-31

9. При відновленні відвідування необхідно надати довідку про стан здоровя дитини з відміткою про епідемічне оточення (якщо дитина відсутня більше 3 днів) і повідомити про прихід напередодні.

10. Вихователь зобов'язаний щодня оглянути дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб( сипу, розчосу, нагноєння очей і т.п.), нездужання (головний біль,хворе горло, слинотеча та ін.), тілесних ушкоджень (синьці, подряпини, гулі тощо).

11. Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

12. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до ДНЗ саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми ДНЗ вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.

13. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках таке доручення оформляється письмово.

14. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.

15. Своєчасно вносити встановлену плату за харчування дитини. Плата за харчування дитини вноситься за місяць наперед, не пізніше 10 числа кожного місяця. У разі заборгованості плати протягом 2-х місяців, дитина може бути відрахована з дошкільного закладу.

16. Забираючи дитину з ДНЗ на період відпустки батьків потрібно пред’явити - квитанцію про оплату за дитячий садок;

- оформити заяву

17. Після закінчення відпустки необхідно пред’явити довідку про стан здоров’я дитини.

18. У разі відсутності дитини протягом трьох місяців вашу дитину буде тимчасово виведено зі списків дошкільного закладу. Поновлення черги відбувається через районний відділ освіти.

19. Батьки, або особи що їх замінюють, повинні брати участь в усіх батьківських зборах та відвідувати всі просвітницькі заходи, що проводяться в закладі, в групі. Приймати активну участь в житті закладу.

20. Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (золото, і т.п.).

21. Всі зауваження щодо організації роботи ДНЗ та побажання можна висловити педагогам груп і адміністрації дошкільного закладу.