НОВИНИ для батьків

/Files/images/042.gif

/Files/images/CAO5U3SP.jpgМОН України називає новину про скасування батьківських комітетів фейком МОН не лише не скасовувало, а й не може скасувати батьківські комітети, оскільки не має стосунку до їх функціонування. Рішення про створення батьківських комітетів приймає заклад освіти на загальних зборах (конференції) трудового колективу. Натомість Міністерство планує змінити правила створення батьківських комітетів та їх взаємодії із закладами загальної середньої освіти. Закон України «Про освіту» від 05.09.2018 № 2145-VIII однозначно вказує на орган батьківського самоврядування як складову громадського управління закладом освіти. Наказ МОН «Про затвердження примірного положення про батьківські комітети (ради)» від 02.06.2004 № 440 втратив чинність у межах імплементації нового законодавства.

Джерело: https://www.pedrada.com.ua/news/4525-feyk-batkvsk-komteti-skasovano

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту.

/Files/images/CAO5U3SP.jpgПро затвердження Примірного положення про батьківські комітети (ради) загальноосвітнього навчального закладу

/Files/images/CAO5U3SP.jpgОфіційне роз’яснення МОН щодо «скасування батьківських комітетів»

Міністерство освіти і науки України видало наказ № 1649 від 21.12.2017 року, яким визнано втрату чинності наказу від 7 квітня 2005 року №204 «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх закладів» та наказу від 2 червня 2004 року №440 «Про затвердження Примірного положення про батьківські комітети (ради)».
У зв’язку з поширенням неправдивої інформації щодо скасування Міністерством батьківських комітетів на сайті МОН розміщено офіційне роз’яснення https://mon.gov.ua/ua/news/stop-fejk-mon-ne-skasovuvalo-i-ne-mozhe-skasuvati-batkivski-komiteti-prote-planuye-cherez-zakon-zminiti-pravila-yih-stvorennya-ta-vzayemodiyi-zi-shkoloyu .
Із втратою чинності зазначених підзаконних актів, на зміну будуть розроблені інші, які відповідатимуть чинному закону про освіту та вимогам Нової української школи.
Кiлькiсть переглядiв: 437

Коментарi